Half-Life 3
 http://linkovnik.wz.cz/half-life 3
     OBSAH >>

Half-Life 3
Half Life 3 je zatím nevydaná hra typu first person, jenž má být plnohodnotným pokračováním legendární série her Half-Life a Half-Life 2 od firmy Valve. Tato stránka má za úkol shromažďovat všechny informace které se o vývoji a možném vydání hry Half-Life 3 vyskytnou. Obrázky jsou rozklikávací do vyššího rozlišení.

10. 12. 2012
Half Life 3 v otevřeném světě?

Nekonečné spekulace o Half-Life 3 mohou pokračovat nerušeně dál. Hra oficiálně neexistuje, Valve drží bobříka mlčení a tak nezbývá nic jiného, než se spoléhat na anonymní zdroje, fámy a údajně uniklé materiály. Už dlouho jsme tu ale neměli žádnou fest šťavnatou spekulaci. Až doteď. Web Le Journal du Gamer přišel s informacemi od “důvěryhodného anonymního zdroje” a ty vypadají hodně zajímavě. Half-Life 3 by měl mít otevřený svět podobně jako třeba Skyrim, s NPCčky, questy a vyjít by to mělo někdy po roce 2013.

Ani přes otevřený svět a questy by se ale neměly vytratit akční prvky. Hra má být pořád střílečkou, jen v otevřeném světě a s RPG prvky. Zdroj také tvrdí, že původně měl být Half-Life 3 čistou střílečkou, což se Valve prý neosvědčilo a tak hru “zahodili” a začali znova. Takových restartů vývoje prý bylo několik, vždycky když tvůrci zjistili, že touhle cestou to nepůjde. Aktuální verze má sice otevřený svět, ale bůh ví, jestli je to verze finální a nebude se zase restartovat.

Valve naštěstí mají luxus, který nemá snad žádné jiné studio. Díky neomezeným finančním prostředkům (Steam) v kombinaci s totální svobodou (soukromá firma, žádní akcionáři) si můžou dělat Half-Life 3 klidně dalších deset let a naštvaní na ně budou jen hráči. Šéfové a manažeři jim nebudou stát za zády s bičem, nikdo je nebude tlačit do plnění kvartálních cílů.

To ostatně potvrdil i zdroj, podle kterého je vývoj hry údajně dost chaotický a zásadní změny samotné hratelnosti jsou na denním pořádku. Navíc hra s otevřeným světem je pro Valve něco nového, nikdy nic podobného nedělali, vždycky to byl menší či větší koridor. Proto taky nemáme hru očekávat nijak brzo - dřív jak v roce 2014 to prý nebude a třeba i výrazně později. Vývoj je prý v pokročilém stádiu, ale to u Valve nemusí nic znamenat. Může přijít další změna “žánru” nebo se bude aktuální verze ladit k dokonalosti ještě dlouhé roky.

Jestli je na výše uvedených informacích něco pravdy, ví jen ve Valve. A na sto procent nikomu nic nepotvrdí. Maximálně z nich vyleze, že podobné věci nekomentují a když budeme mít hodně štěstí, tak to popřou. Což by ještě nemuselo znamenat, že zdroj kecá. Studia a vydavatelé často něco popřou a pak s tím s velkou fanfárou vyrukují ven. Valve se teď ale můžou v klidu na jakoukoliv komunikaci vybodnout a v klidu si Half-Life 3 vyvíjet další roky. Není kam spěchat.

Navíc čím později to vydají, tím spíš by se mohla hra objevit i na další generaci konzolí. Valve už dávnou nejsou jen PC firma a nebojí se vydávat své hry i na konzolích. A tak zatímco taková Dota 2 se na konzole moc nehodí, Half-Life 3 by tam klidně být mohl. Minimálně s PCčkem se ale rozhodně počítá, to je jasná věc.

Zdroj: http://games.tiscali.cz/tema/spekulace-half-life-3-by-mel-mit-otevreny-svet-a-rpg-prvky-60754

3. 2. 2012
42 000 členů Steamu si v sobotu zahraje Hlaf Life 2

Skupina fandů na Steamu (ZDE), která má již přes 42 000 členů se dohodla, že si všichni v sobotu 4. 2. 2012 zahrají hru Half Life 2. Chtějí tím vývojářům Valve demonstrovat, že jim příběh Half Life není lhostejný, a minimálně by chtěli, aby s nimi Valve ohledně Half Life 3 komunikovalo. Čtyřleté čekání v nejistotě, zda HL3 bude nebo ne, je totiž pro všechny fandy opravdu frustrující.

Navíc tato akce bude mít za následek, že se Half Life 2 dostane na žebříčku steamu na pozici nejhranější hry, což by také mělo dát jasný signál Valve, že hráči o pokračování HL stojí a budou ochotni za něj zaplatit.

10. 1. 2012
Příběhář Valve tvrdí že HL3 nebude

Chet Faliszek, spisovatel Valve tvrdí že Half Life 3 nebude, a vše co jsme o tom slyšeli jsou jen výmysly fanoušků. Stejně tak nedávné uvedení trička s logem Half Life 3. Popravdě takové tričko si dnes může nechat potisknout čimkoliv kdokoliv.

Otázkou je zda to co Chet říká je pravda nebo jen promyšlený zastírací manévr Valve. Lidi z Valve by podle mě museli být velcí blázni, kdyby nevyužili nejen finanční potenciál fanoušky tolik očekávaného pokračování HL3.

11. 8. 2011
Fanoušci kempují před budovou Valve

Před kancelářemi Valve se usadili dva neznámí fanoušci, kteří apelovali na co nejrychlejší vydání Half-Life: Episode 3.

Dva muži si přišli sednout na trávník před studiem s cedulemi "Za vydání Half-Life 3 dám celou Kanadu" a "Odsoudili jste Half Life 3 k tomu, aby bylo Left 4 Dead?".

Za oběma fanoušky později přišel spoluzakladatel firmy Gabe Newell, který jim za výdrž údajně koupil oběd a snad i pozval do studia.

Valve na téma Half-Life 2: Episode 3 nebo Half-Life 3 oficiálně nechtějí mluvit, ačkoliv o budoucnosti série se divoce spekuluje už několik let.

Vsuvka: všiměte si budovy na pozadí fotografie. Že by inspirace pro textury paneláků v HL2?

Zdroj: http://www.eurogamer.cz/articles/aktiviste-zadaji-valve-o-vydani-half-life-3
Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Gabe_Newell20. 6. 2011
Únik informací

Jeden uživatel vytvořil zajímavý příspěvek na fóru Steamu. V něm říká, že měl přístup k životopisu bývalého programátora studia Valve, Mika Dussaulta, který společnost opustil minulý rok po téměř deseti letech.

Uživatel s nickem ryuuk tvrdí: "Můžeme-li věřit životopisu Dussaulta, Epizodu 3 Valve zrušilo (nebo alespoň pozastavilo), když se v roce 2007 rozhodlo odstoupit od epizodického modelu her, ihned po vydání Epizody 2. Dussault byl technický poradce zrušeného projektu, který se vyvíjel vně studia. Poté v rozmezí 2008 - 2010 programoval svět a skripty pro Half-Life 3, jak je psáno v jeho životopisu."

Příspěvek byl téměř ihned smazán, což jen přidává dříví do ohně. Většinou se tak děje tehdy, když se veřejnost dozví něco, co nemá.

Spekulace o externě vyvíjené epizodě a třetím dílu vznikly už minulý měsíc, když se díky útoku na web Deus Exu odhalil životopis znázorňující práce studia Arkane.

Na celý vír informací pak reagoval Doug Lombardi z Valve a řekl, že je vše totální výmysl (kromě programátora samozřejmě) a všichni se mohou vrátit zpět k urputnému čekání.

Zdroj: http://www.zing.cz/novinky/5350/half-life-3-potvrzeno-treti-epizoda-zrusena


Obrázky z Half Life 3 nebo fake?

Zde předkládáme pár obrázků, které jsou vydávány jako technologická dema z připravované hry Half-Life 3. Následující obrázky však spadají spíše do říše podvrhů. Jejich pravost nebyla nikdy potvrzena, ani vyvrácena.Half Life 3English version

Half Life 3Half-Life 3

Kód ikony Half-Life 3:
<a href="http://linkovnik.wz.cz/half-life 3/"><img src="http://linkovnik.wz.cz/half-life 3/hl3ico.gif" alt="Half-Life 3" title="Half-Life 3" border=0"></a>

pc-opravna.eu

samolepky
Článek je licencován za podmínek GNU Free Documentation License. Materiály mohou být převzaty a upraveny z těchto zdrojů.
Chřipka  Hlíva ústřičná  Únava  MP3  Half Life 3 
© 2008 - 2016 Linkovnik / LinkoPedia
Katalog eShopů   Inzerce XF   Logotypy zdarma   PC Servis Brno   Samolepky shop   Check PageRank

100 Ways to Get Referrals | MAKE BITCOINS - NO MINING - NO GAME